İş ve Staj Başvuruları

Hafzullah Web Tasarım ve Yazılım | Kocaeli Hizmetleri

Firmamız bünyesinde deneyimli ve gelişime açık birbirinden değerli personeller çalışmaktadır. Her bireyin görevi ve mevkii farklı olmakla birlikte takım ruhu ile çalışmakta ve bir bütün olarak hareket etmektedirler.

Yeni yüzler ve fikirler ile tanışmaya açık olan firmamıza iş başvurusunda bulunmanız bizim için bir onurdur. İş başvurusunda bulunmak için CV'nizi mail yoluyla iletebilirsiniz.

Açık pozisyon ve ihtiyaç durumunda yakınlık ve çıkar ilişkisi gözetilmeksizin bilgi ve yetenekleriniz araştırılıp görüşülerek dönüş yapılacaktır. Bilgi ve birikim yüklü, ufku açık her birey ile çalışmak bizim için saygıyı hak eder ve onur meselesidir.

Şirketimizin aktif hizmet sunduğu alanlarda staj başvuruları halen devam etmektedir. Web sayfamızda bulunan başvuru formunu indirip, belirtilen alanları standartlara uygun ve doğru bir şekilde doldurarak ıslak imzalı bir nüshasını Şirketimize mail yoluyla ulaştırmanız durumunda, değerlendirmelere tabi tutulacak, uygun görülmesi halinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.