Web Tasarım & Yazılım

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hafzullah Web Mahsülleri Ofisi

Yaptığımız işi en iyisi ile yapmaya çalışan, her gün yeni şeyler öğrenen, yenilikçi ve dinamik bir yazılım, web tasarım, e-ticaret ve sosyal medya işleri yapan bir ofisiz.

Amacınız müşteri kazanmak, bir konuda algı oluşturmak, bir ürün veya düşüncenin tanıtımı yapmak, kitlelere sesinizi duyurmak olabilir. Ülke ve il farketmeksizin Dünyanın tüm ülke ve şehirlerine, her ölçekteki firmalara sonuç odaklı Web tasarım, web tabanlı özel yazılım, seo (arama motoru optimizasyonu), e-ticaret ve sosyal medya yönetimi çözümleri sunuyoruz.

Kervanımıza katılmak için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek.

Daha zeki ya da güçlü olanlar değil, değişime en fazla ayak uyduranlar ayakta kalır.

Charles Darwin
Tohumdan mahsüle..

Firma Tarihçemiz

Her zaman çok çalıştık, hala da çok çalışıyoruz..

 • 2007

  İlk Ticari İşimiz

  Nevşehir'de İçanadolu bölgesine hizmet veren Kapadokya Huzurevi'nin web sitesi, personel kartları ve güvenlik kamerası işini tamamladık

 • 2011

  Marmara Bölgesine Girişimiz

  Kocaeli'de web tasarım ve yazılım hizmetleri vermeye başladık. Aynı sene sektör içi bir boşluk olduğunu farkettik ve İstanbul için hazırlıklar yapmaya başladık.

 • 2012

  İlk Yurtdışı Deneyimimiz

  Marmara bölgesinde, özellikle İstanbul ve Kocaeli'de 10'larca iş tamamladık. Bu dönem ilk defa Hollanda ve Rusya'dan iş aldık ve yurtdışı deneyimi kazandık. İhracat zehiri kanımıza karıştı.

 • 2014

  Geniş İş Ağı

  Rusya ve Hollanda ile kazandığımız deneyim ile beraber Eskişehir, Bursa, Kayseri, Nevşehir ve Ankara gibi şehirlerde iş ortakları edindik. Bu dönem ilk defa il dışı aldığımız işler Kocaeli içinde aldığımız işleri, Yurt dışından aldığımız işler ülke içinden aldığımız işleri geçti.

 • 2016

  Ürünlerimizin Derlenmesi

  Geliştirdiğimiz tüm ürünleri kurumsal web sitemiz altında tanıtmaya ve satışı yapmaya başladık. Ürünlerimiz beklediğimizden daha yoğun bir ilgi gördü.

 • 2017

  Kamu ve Üniversiteler

  İlk defa kamuya ve üniversitelere iş yaptık. Bizim için farklı bir deneyimdi.

 • 2018

  İhracat'a Yönelim

  Bu sene bizim için tam bir ihracat senesiydi. Amerika, Yunanistan, İngiltere gibi ülkelere birçok kez iş yaptık.

 • 2020

  Yenilenme & Küreselleşme

  Başta kendi sitemizin sonra öne çıkan ürünlerimizin teknoloji ve tasarımını en baştan sona yenileyerek, ürünlerimizi uluslararası platformlarda yeni müşterilerine sunduk.

 • 2021

  Dünya Markası Yolunda

  Bu sene üretim ve satışta rekor kırdık. Dünya üzerinde 36 farklı ülkede 5.000'den fazla yeni müşteri kazandık. Onlar bizi çok sevdi, biz de onları.. 2021 hedeflerimizi 220% aşmışız.

 • 2022

  Global Vizyon

  Bu sene geçmiş tüm senelerden daha hızlıydı. 300+ ülkede 500.000+'den fazla müşteri edindik. Bu müşterilerin 2000+'i kurumsal firmaydı. Üniversitelerde ve konferanslarda projelerimizi anlattık.

 • 2023

  Sosyal Sorumluluk

  Bu sene paha biçilemez işler yaptık. Bunlardan birisi Yerli ve Milli Hawking olarak bilinen Gürkan'ın sesini tekrar kendine kavuşturduk. Merak edenler buradan izleyebilir. Ayrıca bu yıl nur topu gibi bir mobil oyun markası kurduk. Bkz. Avo Games

 • 2024

  Tarih Yazıyoruz

  2024'ün tüm hedeflerini ise 2. ay itibariyle tamamladık. Güzel şeyler oluyor. Teknoloji bizi sürüklüyor.. Yıl bitince diğer yıllar olduğu gibi bu yılı da burada yazacağız :)

Bitti mi? Bitmeyecek..

Size mümkün olanın en iyisini sunmak için, biz buradayız.

Daha etkili ve hızlı bir iletişim veya detaylı bilgi almak için Whatsapp destek hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Whatsapp Destek
YUKARI