Web Tasarım & Yazılım

Kullanım Koşulları

Web sitesi

Kullanım Koşulları

Web sitemizi kullanarak aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Web sitesine ait her içerik ve hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler buradaki şartları kabul etmiş olurlar. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyun.

Bu site (hafzullah.com.tr) adresinde barındırılan kurumsal internet sitesinde yorumlar ve hack girişimleri hariç tüm içerikler bizzat site yönetimi tarafımdan oluşturulmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıda belirtilen kurallar çerçevesinde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

Bu site (hafzullah.com.tr)’de yer alan içerikler bazı sponsorlu içerikler hariç hafzullah.com.tr tarafından oluşturulmaktadır. Kaynak gösterilmek dahi içeriklerin kopyalanması ve kullanılması yasaktır.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılması durumunda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir yazı ya da sayfaya yazılan kullanıcı yorumlarından hafzullah.com.tr hiç bir şekilde Hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir. Mahkeme kararı ile yoruma ait bilgiler istenirse; hafzullah.com.tr, yorum'a ait mail adresi, yazılma tarihi, ip adresi vb. bilgileri Mahkeme ile paylaşma hakkını saklı tutar.

Web Sitesi'nin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için Kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı, Web Sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Resmî makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın hafzullah.com.tr sitesinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, hafzullah, Kullanıcı'nın kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Kullanıcı'lar ile hafzullah.com.tr arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, hafzullah.com.tr elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlar'na göre çözülecektir.

Bu (hafzullah.com.tr) Web Sitesi, Kullanım Şartnamesi'nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm Kullanıcı'lar bakımından hüküm ifâde edecektir.


Bu site (hafzullah.com.tr)'deki tüm içerikler referans gösterilerek dahi kopyalanamaz. Tüm hakları saklıdır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Bu girişimde bulunan tüm kişi ve kurumlar bu şartlar ile ihtar edilmiş sayılır.

Yukarıda belirtilen koşulları; web sitesini kullanan, yayınlanan içeriklere erişen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılır.

Herhangi bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız, iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Sizi bugüne değil,

Yarınlara hazırlıyoruz.

İhtiyacınız olanı size tanıtmak ve bu yolda size ışık tutmak için buradayız.

Hafzullah İnternet Mahsülleri Ofisi olarak, Türkiye'nin tüm bölgelerinde; ayrıca Amerika, Yunanistan, İngiltere, Hollanda, Almanya gibi ülkelerde her ölçekteki firmaya, sektör ve ölçek ayırt etmeksizin, profesyonel bir yaklaşım ile web tasarım, özel yazılım ve seo hizmeti verdik. İşimizin bize ve müşterilerimize sağladığı en büyük avantajı, uzaktan çalışabilmeyi her daim başarı ile sonuçlandırdık.

  • Bizde her iş zamanında biter.
  • Taleplerinizi önemseriz.
  • Güvenilir bir iş ortağıyız.
  • Ürün ve hizmetlerimizin arkasındayız.
Baştan Sona

Süreç Nasıl İşler?

Tüm proje süresi boyunca mümkün olduğu kadar interaktif ve şeffaf..

01.

Planlama

Yapılacak işi planlamak, gereksiz zaman kayıplarının önüne geçer. Proje sürecinde nelerle karşılaşılabileceğini öngörmemize yardımcı olur.

02.

Kodlama

Kullanım amacına en uygun kodlama dilinin seçilmesi, projeye zaman kazandırır. Temiz ve sade bir kodlama sürdürülebilirlik için çok önemlidir.

03.

Yayınlama

Süreç tamamlandıktan sonra tasarımsal ve içeriksel olarak onayınıza sunulur. Gerekli tüm proje ayarları yapılarak yayınlanır.

Size mümkün olanın en iyisini sunmak için, biz buradayız.

Daha etkili ve hızlı bir iletişim veya detaylı bilgi almak için Whatsapp destek hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Whatsapp Destek
YUKARI