Web Tasarım & Yazılım

Mobil Uygulama

Gelecek Mobilde

Mobil Uygulama

İstenilen amaca uygun sınır tanımayan uygulamalar geliştiriyoruz.

Mobil Uygulama

Sitenizin mobil uygulaması ile internet sitenizi ziyaret eden kullanıcılara standart bir mobil siteye göre 10 kat daha kolay kullanım sunabileceğinizi biliyor muydunuz?

Mobil Uygulamanın Faydaları

Daha kolay kullanım mobil uygulama ziyaretçilerinize android ve ios cihazlarda bir arayüz ve ikonlarla karşılama yapar, ziyaretçinin aradığı her şeyi saniyeler içinde sunabilir.

Örnek: Galeri ikonu tıklandığında galeri sayfası açılarak fotoğraflarınız listelenebilir, whatsapp ikonu tıklandığında cihazdaki whatsapp açılarak sizin numaranızı da ekleyerek sohbet penceresi otomatik olarak açılabilir yada sosyal medya instagram ikonuna tıklandığında cihazdaki instagram açılır ve sizin profiliniz gösterilebilir.

Daha kolay ve eğlenceli kullanım ile reklam gelirleriniz artar, dönüşler daha pozitif olur ve müşteri memnuniyetiniz %100 artış gösterebilir.

Firmamız web tasarımı, E-Ticaret, SEO uyumlu siteler ve Sosyal Medya danışmanlığının yanında Mobil Uygulama hizmetleri de sağlıyor. 2011 yılından günümüze binlerce müşterisine sunduğu yüksek memnuniyet garantisiyle gerek yurt dışı gerekse yurt içindeki hizmetlerini devam eettirmektedir.

Bu uygulamada tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan ve kullanıcı deneyiminin ön plânda olduğu mobil tasarımlar gerçekleştirirken, yeni mobil teknolojileri de yakından takip ederek uygulamalarınızın tamamını en iyi teknolojilerle donatmaya özen gösteriyoruz. Geniş dil seçeneği sayesinde yüksek performanslı uygulamalar sunuyoruz. Beraberinde multi platformlarda (İOS, Windows ve Android gibi sistemlerde) uygulamalar için firmamızdan teklif talep edebilirsiniz.

En yenilikçi ve en şık mobil uygulamaları çaba sarf ediyoruz. Hazırlanan mobil uygulamanızın yayın öncesi tüm sorunlara karşı testi yapılır.

Uygulamaların webten aldığı verileri oldukça hızlı bir şekilde erişebilmesi ve daha az enerji tüketebilmesi için algoritma çok önemlidir.

Günümüz insanlarının teknoloji çağından tek beklentisi hız ve kolaylıktır. Bu talebe en iyi arzı firmamız ile sunabilirsiniz.

Tüm Türkiye'ye Mobil Uygulama Yapıyoruz

Size mümkün olanın en iyisini sunmak için, biz buradayız.

Daha etkili ve hızlı bir iletişim veya detaylı bilgi almak için Whatsapp destek hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Whatsapp Destek
YUKARI